کد خبر:70703 تاریخ انتشار : 1396/1/28-12:13:29
جانشین خواهر حوزه شهید باکری دانشگاه آزاد بیرجند:
انتخاب فرد اصلح مهم ترین موضوع در انتخابات است/حریم ها در تبلیغات انتخاباتی رعایت شود
جانشین خواهر حوزه شهید باکری دانشگاه آزاد بیرجند با بیان اینکه در تبلیغات انتخاباتی حریم ها باید رعایت شود، گفت: کاندیداها در تبلیغات خود باید حریم ها را رعایت کنند و از توهین و تخریب نامزدهای مقابل پرهیز کرده و برای همدیگر و همچنین برای مردم احترام قائل شوند.
لینک کوتاه http://khj.bso.ir/id/70703
طیبه سرباز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی در بیرجند، با اشاره به اینکه  کم کم به زمان برگزاری انتخابات نزدیک می شویم، گفت: روز انتخابات، روز سرنوشت سازی برای کشور است.

وی با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح مهم ترین موضوع در انتخابات است، عنوان کرد: نامزد اصلح  باید ولایت مدار، انقلابی، سیاستمدار، عالم، دلسوز مردم و خدمتگزار جامعه  بوده و همچنین توانایی لازم را برای اداره کشور داشته باشد.

جانشین خواهر حوزه  شهید باکری دانشگاه آزاد بیرجند در خصوص وظیفه دانشجویان دراین زمینه گفت: دانشجویان به عنوان قشر تحصیل کرده باید آگاه سازی کنند ومعیارهایی که یک رئیس جمهور اصلح باید داشته باشد را برای مردم بازگو کنند و همچنین دراین زمینه بصیرت افزایی کنند.

سرباز با اشاره به اینکه انتخاب یک فرد انقلابی و ولایتمدار در حل مشکلات کشور تاثیر زیادی دارد، افزود: وقتی که فرد مومن و انقلابی و از قشر متوسط جامعه باشد از مشکلات مردم و جامعه بیشتر آگاهی دارد و راحت تر می تواند آن مشکلات را برطرف سازد.

وی در خصوص شعارهای نامزدهای ریاست جمهوری اظهار داشت : نامزدها باید بدانند شعارهایی که می دهند طوری باشد که اگر رئیس جمهور شدند بتوانند آنها را عملی سازند وشعارها باید به گونه ای باشد که عملی شود نه اینکه در حد حرف باقی بماند.

جانشین خواهر حوزه  شهید باکری دانشگاه آزاد بیرجند با بیان اینکه در تبلیغات انتخاباتی  حریم ها باید رعایت شود، گفت: کاندیداها در تبلیغات خود باید حریم ها را رعایت کنند و از توهین و تخریب  نامزدهای مقابل پرهیز کرده و برای همدیگر و همچنین برای مردم احترام قائل شوند.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: