کد خبر:70687 تاریخ انتشار : 1396/1/28-10:25:22
مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند:
برگزاری نخستین ورکشاپ اینترنت اشیای شرق کشور در دانشگاه صنعتی بیرجند
مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: به همت انجمن علمی علوم کامپیوتر و با همکاری مدیریت فرهنگی دانشگاه، اولین ورکشاپ اموزشی اینترنت اشیای شرق کشور با رویکرد توسعه و ترویح در دانشگاه صنعتی بیرحند برگزار می شود.
لینک کوتاه http://khj.bso.ir/id/70687
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بیرجند، مهدی سبزه کار مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس از برگزاری نخستین ورکشاپ اینترنت اشیاء شرق کشور خبر داد و اظهار داشت: این ورکشاپ به همت دانشجویان انجمن علمی رشته علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند و همکاری معاونت  فرهنگی، 7 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن شهید چمران دانشگاه از ساعت 17 الی 20 برگزار می گردد.
 
وی افزود: عباسی نماینده اکادمی اینترنت اشیای کشور، دلگیر مدیر کل فناوری اطلاعات استان و نمایندگانی از پارک علم و فناوری،شرکتهای مخابراتی و هیئت علمی دانشگاه های استان و مدیر شرکتهای  دانشجویان و ایرانیان در این ورکشاپ حضور خواهند داشت.
 
مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند با بیان اینکه در این ورکشاپ به بررسی تحقیقات و چالشهای و فرصتهای اینترنت اشیا در کشور خواهیم پرداخت، ادامه داد: ورکشاپ در جهت اشناسازی و معرفی فناوری اینترنت اشیا و کاربردها در حوزه های صنعتی همراه با کارگاه معرفی اینترنت اشیا برگزار خواهد شد.
 
سبزه کار اضافه کرد: معرفی تاریخچه اینترنت اشیا، فناوریهای مدرن و اینترنت اشیا، چالشهای اینترنت اشیا و جایگاه ایران در حوزه ی اینترنت اشیا، چشم انداز اینترنت اشیا2016-2017-2018در گستره اینترنت اشیا در این ورکشاپ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 
وی هزینه دریافت بلیط این ورکشاپ را 10 هزار تومان اعلام کرد و اظهار داشت: برای دانشجویان و اساتید این دانشگاه و بسیجیان تخفیف داده می شود.
 
وی گفت: علاقه مندان می توانند بلیط این برنامه را از محل سالن اصلی دانشگاه تهیه نمایند.
 
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی بیرجند به مزایای ورکشاپ برای دانشجویان اشاره کرد و ادامه داد:ارائه گواهی شرکت در دوره، اولویت تخفیف دوره های بعدی، در صورت تمایل عضویت در اکادمی اینترنت اشیای بیرجند و اموزش، معرفی مکان های کاراموزی معتبر، کمک به تکمیل مقالات و پروژهها، تخفیف ویژه کافی شاپ های سطح شهر، ارائه دوره های اموزش مجازی، حمایت از طرح ها و ایده های کار افرینی، خدمات اینترنت رایگان و تخفیف ویژه پک های اموزشی از جمله مزایای این برنامه است.
 
سبزه کار در پایان گفت: معرفی فناوری اینترنت اشیا، کمک به استارت اپ های حوزه اینترنت اشیا، توسعه زیر ساختهای استان و کمک به توسعه دانش عمومی در زمینه فناوری اطلاعات از مهم ترین اهداف این ورکشاپ به شمار می رود.
 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: